رفتن به محتوای اصلی

یادداشت

1 تیر 1402
شورای شهری که مصداق وای از آن روز که بگندد نمک! شد

به گزارش ایفانیوز، حواشی پیرامون شورای شهر خرمشهر با وجود گذشت ۲ سال از عمر آن، گویا تمامی ندارد.
شهرداری و شورای شهر ششم خرمشهر در دو سال گذشته با چالش‌های عجیب و غریبی مواجه بوده و هست.
از بلاتکلیفی طولانی مدت انتخاب شهردار گرفته تا موج دستگیری شهردار، رییس شورا و چندین عضو و پیمانکار در مدت کوتاه از عمر این شورا همه و همه نشان از شرایط بغرنج شهرداری و شورای شهر خرمشهر است!.

ادامه مطلب
20 آذر 1401
رستم!

ساعت ها منتظر بود...دل نگران و خسته...آن روز به عنوان مدیر خبرگزاری فارس استان خوزستان برای پوشش خبری حضور رییس جمهور و وزیر نفت در باشگاه گلستان آبادان حضور پیدا کرده بودم!

در مسیر ورود به محل مراسم چشمم به او خورد...

مادری با چادر سیاه وبا چهره ای خسته از سختی های زندگی...

مراسم پایان یافت...

احمدی نژاد رییس جمهور وقت بلافاصله از محل مراسم خارج شد و سوار خوردروی خود شد در استانه خروج از باشگاه گلستان بود که آن مادر آبادانی جلوی خودرویش را گرفت و اصرار میکرد که بایستی رییس جمهور را ببینم...

ادامه مطلب
27 شهریور 1401
خرمشهر و تناقض در جایگاه و امکانات!

خرمشهر را بایستی بعنوان قطب فرهنگ عمومی و انقلابی معرفی کرد شهری که سالانه در سه مناسبت مهم و حتی بین‌المللی (اربعین حسینی، سوم خرداد و سفرهای راهیان نور) مورد توجه میلیون‌ها نفر از جمعیت کشورمان و حتی سایر کشورها قرار می‌گیرد اما فاقد بدیهی‌ترین امکانات رفاهی و عمومی یک شهر معمولی است چه برسد به ویژه!!.

ادامه مطلب
16 مرداد 1400
خبرنگار شدم تا باور کنم شیدایی روزگارم را، بودن اما نبودن را...!

خبرنگار؛ چندان دل‌چسب نیست روز تو در تقویم‌ها، روزی باشد که از مرگ یکی از همکارانت معنا گرفته باشد؛ مرگی که در خودش کلی حرف دارد؛ درست مثل کسانی که مادرشان هنگام به‌دنیا آوردن آنها درگذشته باشد.

تصور کنید وقتی بخواهند روز تولدشان را جشن بگیرند، وقتی کسی تولدشان را به‌ آنها تبریک بگوید، چه حالی پیدا می‌کنند، حالی بین شادی و اندوه.

آن روز که خبر حمله نیروهای طالبان به دفتر ایران در مزار شریف را می‌شنیدیم، هیچ فکر نمی‌کردیم چندی بعد، این روز، روز من و همکارانم باشد.

ادامه مطلب
26 تیر 1400
کار بزرگ!

مشاجره لفظی امروز خانم «المیرا شریفی مقدم» مجری شبکه خبر و «سلیمانی دشتکی» استاندار خوزستان شاهد عریانی است از وضعیت مدیریت در استان خوزستان، گرچه استاندار فعلی خوزستان زمان زیادی از حضورشان در مدیریت استان نمی‌گذرد اما بهر حال نوع پاسخگویی وی گویای همه چیز است! آنجاکه استاندار از بی آبی در ٧٠٠ روستا در قبل از آغاز بحران آب خبر می‌دهد و بعد می‌گوید این تعداد پس از مشکلات کم آبی، بیشتر شده و بالاخره بعد اعلام میکند دولت کارهای بزرگی را انجام داده!!

ادامه مطلب
19 اردیبهشت 1400
با مردم صادق باشید!
متاسفانه بعضا شاهد آن هستیم که در بخش هایی از ساختار مدیریتی و همچنین برخی نمایندگان مردم، کوچکترین اهمیت و توجه ای به لزوم اطلاع داشتن مردم داده نمی‌شود و با یک جمله عجیب که «من رسانه ای نیستم!» مردم را از حق دانستن محروم و خود و مجموعه تحت امرشان را نیز در معرض دشمنی مردم قرار می‌دهند!.
ادامه مطلب
19 اردیبهشت 1400
داستان مدیریت در خوزستان به کت رسید!!
وقتی در استانی زندگی میکنیم که یک مدیر ... در بهت و تعجب همگان در حالیکه هیچ برنامه ای در ذهن خود برای مدیریت و صرفه جویی در برق استان ندارد و برای خودشیرینی برای مدیران مافوق خود! به خودش اجازه میدهد که با ارسال نامه ای به استاندار درخواستی عجیب و غریبی بکند و همه را در اقصی نقاط کشور به تمسخر و تعجب وا دارد...
ادامه مطلب
12 اردیبهشت 1400
حماسه صلاحیت ها!
با اعلام نتایج اولیه بررسی صلاحیت کاندیداهای این دوره از انتخابات شوراها این روزها فضای اکثر شهرها را بحث انتخابات فرا گرفته است اما روند رسیدگی به صلاحیت ها و خصوصا بحث داغ رد صلاحیت برخی کاندیداهای پرادعا و طلبکار !! یک داستان عجیبی را رقم زده است!...
ادامه مطلب
3 اردیبهشت 1400
فرمانده
سرداری به معنای حقیقی کلمه، شجاع، جهادی و انقلابی، و در عین حال یک مدیر توانمند و پیگیر و به تمام درجه قاطع.
ادامه مطلب
9 فروردین 1400
پول کثیف
بحث ورود پول کثیف، برای کسب آرای مردم به ویژه مردمانی که به نان شب خود محتاج هستند یکی از بحث های مهم و جدی در یک دهه اخیر بوده، به طوری که در هر دوره از انتخابات مجلس و شوراها شاهد حضور پشت صحنه افرادی بوده و هستیم که با پول های باد آورده خود سعی در تغییر نتیجه انتخابات بر اساس منافع و مصالح خود دارند
ادامه مطلب
شنیده ها
آرشیو
آخرین اخبار

کلیه حقوق این وب سایت متعلق است به ایفانیوز