رفتن به محتوای اصلی
شنیده ها
آرشیو
آخرین اخبار

مدیرانی که در یکسال اخیر موجب آزار مردم شدند باید در مراجع قانونی پاسخگو باشند/ حتی یک ریال از مصارف حق آلایندگی به مردم گزارش داده شود

28 خرداد 1402
استاندار خوزستان:

مدیرانی که در یکسال اخیر موجب آزار مردم شدند باید در مراجع قانونی پاسخگو باشند/ حتی یک ریال از مصارف حق آلایندگی به مردم گزارش داده شود

استاندار خوزستان گفت: حتی یک ریال از مبلغ دریافتی حق آلایندگی توسط هر دستگاهی که از این پول‌ ها استفاده کرده است باید به مردم و افکار عمومی گزارش داده شود.

به گزارش ایفانیوز به نقل از پایگاه اطلاع ‌رسانی استانداری خوزستان، جلسه ساماندهی آسفالت معابر شهری به ریاست علی اکبر حسینی محراب، استاندار خوزستان برگزار شد.

استاندار خوزستان در ابتدای این جلسه با تاکید بر اولویت سنجی علمی و تخصصی نیازهای مردم اظهار داشت: شهرداران با نظرسنجی از مردم اولویت های مهم شهر را مشخص کنند؛ این اولویت ها بر مبنای علمی و یافته ها و نیازهای مردمی تعیین شوند و با سفارش هیچ مدیری تغییر نکنند.

حسینی محراب بیان داشت: همه تصمیمات و امور در شهر اهواز باید امور علمی داشته باشند.

وی با بیان اینکه حق آلاینده ها مطالبه جدی مردم است؛ عنوان داشت: حتی یک ریال از مبلغ دریافتی حق آلایندگی توسط هر دستگاهی که از این پول‌ ها استفاده کرده است باید به مردم و افکار عمومی گزارش داده شود.

استاندار خوزستان با اشاره به نظارت جدی دستگاه‌های نظارتی بر تخصیص حق آلایندگی افزود: حق آلایندگی هیچ تفاوتی با بودجه ندارد و نحوه مصرف آن باید همچون بودجه مشخص شود.

حسینی محراب ادامه داد: ترمیم نوارهای حفاری و کنده‌ کاری ها اولویت نخست است در هرجایی که فعالیت کارگاه ها تمام می شود باید آسفالت انجام شود در غیر این صورت مجوز حفاری داده نخواهد شد.

وی ابراز داشت: مدیرانی که در یکسال اخیر موجب آزار مردم شدند باید در مراجع قانونی پاسخگو باشند.

استاندار خوزستان گفت: ترمیم دست انداز، روکش و ترمیم آسفالت فرسوده وظیفه شهرداری است، همه دست اندازهایی که بدون تصویب شورای ترافیک ایجاد شده اند؛ جمع آوری شوند.

حسینی محراب در پایان بر ایجاد آسفالت های با کیفیت و طول عمر بالا برای عبور و مرور مردم تاکید کرد و اظهار داشت: باید از تجربه سایر استان ها با در نظر گرفتن شرایط آب و هوایی استان استفاده شود.

انتهای پیام/د

کلیه حقوق این وب سایت متعلق است به ایفانیوز