رفتن به محتوای اصلی
شنیده ها
آرشیو
آخرین اخبار

محرومیت زدایی، تولید و اشتغال دغدغه‌ اصلی مجلس در بودجه ۱۴۰۱ است

19 دی 1400
قالیباف در صحن مجلس:

محرومیت زدایی، تولید و اشتغال دغدغه‌ اصلی مجلس در بودجه ۱۴۰۱ است

رئیس مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه محرومیت زدایی، تولید و اشتغال از دغدغه‌های مجلس است، گفت: اولویت مجلس در بحث رویکرد جبرانی در کالاهای اساسی، سیاست پلکانی است.

به گزارش  ایفا ؛محمدباقر قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی امروز (یکشنبه) ۱۹ دی ماه، مجلس شورای اسلامی پس از رأی موافق نمایندگان به کلیات لایحه بودجه ۱۴۰۱، ضمن تشکر از اظهارات نمایندگان موافق و مخالف و دولت درباره کلیات لایحه بودجه، گفت: بدون شک سند بودجه، سندی برای زندگی مردم و دولت است، لذا مردم باید بدانند که در کلیات بودجه به ویژه بحث ارز ترجیحی و در رابطه با معیشت به خصوص کالاهای اساسی، حتماً سیاست‌های جبرانی که در قالب ارز بوده را به صورت مستقیم در کالاهای اساسی، پیش بینی می‌شود تا در زندگی مردم تأثیری نداشته باشد و حتماً آن را جبران خواهیم کرد.

رئیس مجلس شورای اسلامی ادامه داد: حوزه‌های محرومیت زدایی، تولید و اشتغال از دغدغه‌های ماست و در حوزه‌های زیرساخت‌ها، دانش بنیان‌ها و پروژه‌های نیمه تمام و پیشران‌های اقتصادی توجه لازم را خواهیم داشت.

وی با بیان اینکه تحقق رشد ۸ درصدی اقتصادی در برنامه دولت قرار دارد، افزود: همه تلاش ما این است این مهم زمانی اتفاق بیفتد که مطمئن باشیم معیشت مردم تضمین شده است و حتماً در بحث سیاست‌های جبرانی در کالاهای اساسی، سیاست پلکانی از اولویت‌های مجلس خواهد بود.

انتهای پیام/

کلیه حقوق این وب سایت متعلق است به ایفانیوز

The website encountered an unexpected error. Please try again later.