رفتن به محتوای اصلی
شنیده ها
آرشیو
آخرین اخبار

نخستین برد خانگی نفت مسجدسلیمان/تساوی فولاد صنعت نفت در شهرآورد خوزستان

4 دی 1400

نخستین برد خانگی نفت مسجدسلیمان/تساوی فولاد صنعت نفت در شهرآورد خوزستان

هفته یازدهم مسابقات لیگ برتر فوتبال باشگاههای کشور با برگزاری 2 بازی در استان خوزستان به پایان رسید.

به گزارش ایفا نیوز ، تیم‌های نفت مسجدسلیمان و فجرسپاسی شیراز عصرامروز در ورزشگاه شهید بهنام محمدی مسجدسلیمان برگزار کننده یکی از بازی‌های هفته یازدهم مسابقات لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشور بودند.
نفت مسجدسلیمان در بیست دقیقه ابتدایی نیمه اول تحت تأثیر پرس شدید بازیکنان فجرسپاسی قرار داشت، اما با سپری شدن این دقایق رفته رفته جریان بازی را به نیمه زمین حریف برده و با نفوذ‌های مجید عیدی و علیرضا دغاغله از جناحین در پی ارسال توپ به محوطه جریمه فجرسپاسی و رسیدن به گل بود. برنامه تاکتیکی نفتی‌ها در دقایق انتهایی این نیمه ثمربخش شد و ۲ گل متوالی روی دو ارسال با ضربات سر محمد بلبلی و میرهادی میرجوان درون دروازه تیم شیرازی جای گرفت.
در نیمه دوم، فجرسپاسی برای فرار از شکست تلاش می‌کرد و نفتی‌ها هم با پیش آمدن خط دفاعی حریف در پی استفاده از ضدحملات بودند.
این بازی در نهایت با همان ۲ گل نیمه نخست به نفع تیم نفت مسجدسلیمان خاتمه یافت تا نفتی‌ها نخستین برد خانگی را در فصل جاری جشن بگیرند.
ورزشگاه شهدای فولادخوزستان عصرامروز میزبان بازی تیم‌های فولادخوزستان و صنعت نفت آبادان در هفته یازدهم مسابقات لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشور بود که این بازی با تقسیم امتیازات میان ۲ تیم به پایان رسید.
با ثبت این نتایج تیم‌های فولاد خوزستان، نفت مسجدسلیمان و صنعت نفت آبادان به ترتیب با ۱۷، ۱۰ و ۱۰ امتیاز در مکان‌های هفتم، چهاردهم و پانزدهم جدول رده بندی قرار گرفتند.

هشتم دی ماه تیم‌های فولاد خوزستان، نفت مسجدسلیمان و صنعت نفت آبادان در هفته دوازدهم در مقابل تیم‌های استقلال تهران، آلومینیوم اراک و نساجی مازندران، قرار می‌گیرند.

انتهای پیام/

کلیه حقوق این وب سایت متعلق است به ایفانیوز

The website encountered an unexpected error. Please try again later.