رفتن به محتوای اصلی
وزیر بهداشت:
هر کس در خوزستان فوت کرد مراسم ترحیم وسیع گذاشتند/ در شادگان رعایت پروتکل ها به صفر رسید/دستفروش ها و مراکز خرید بیداد می کردند

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: هر کس در خوزستان فوت کرد مراسم ترحیم وسیع گذاشتند در شادگان رعایت پرتکل ها به صفر رسید. دستفروش ها و مراکز خرید بیداد می کردند. روشن بود که خوزستان پر ماجرا خواهیم داشت.

نظر سنجی

به نظر شما علت کمیابی برخی اجناس از جمله روغن چیست؟

انتخاب‌ها
آخرین اخبار

کمک پنج میلیارد تومانی به باشگاه صنعت نفت آبادان

4 اسفند 1399

کمک پنج میلیارد تومانی به باشگاه صنعت نفت آبادان

مبلغ پنج میلیارد تومان دیگر به تیم فوتبال صنعت‌نفت آبادان اختصاص داده شد.

به گزارش ایفا، رسانه رسمی سیدمحمد مولوی نماینده مردم آبادان در مجلس شورای اسلامی اعلام کرد که با پیگیری نمایندگان این شهرستان مبلغ پنج میلیارد تومان دیگر برای کمک به باشگاه صنعت‌نفت آبادان تأمبن اعتبار گردید.

 


در این مطلب آمده است که مدیرعامل و هیئت مدیره باشگاه نفت آبادان باید در اسرع وقت نسبت به دریافت این مبلغ اقدام کنند.

باشگاه صنعت‌نفت آبادان طبق قراردادهای منعقد شده، به میزان 30 درصد از مبالغ قراردادهای بازیکنان و مربیان تیم صنعت‌نفت را در آذرماه امسال پرداخت کرده بود و طبق قراردادها باید 20 درصد دیگر را در اسفندماه جاری پرداخت نماید که طی روزهای گذشته در حال تأمین این مبلغ بوده است.

این تیم پرطرفدار آبادانی که در سال‌های اخیر با مشکلات مالی مواجه بوده است، بخشی از هزینه‌های خود را از طریق مصوبات وزارت نفت و بخش دیگری را از طریق اسپانسرها تأمین می‌کند.

پیمان ادیبی مسئول امور ورزش سازمان منطقه آزاد اروند در تاریخ 18 آذرماه 99 اعلام کرد که این سازمان به‌عنوان حامی مالی باشگاه صنعت‌نفت آبادان مبلغ 10 میلیارد تومان به این باشگاه پرداخت کرده است.

مبلغ مصوبه وزارت نفت نیز در چند مرحله از طریق اداره کل ورزش و جوانان خوزستان به حساب باشگاه نفت آبادان واریز می‌شود.

انتهای پیام/ب

کلیه حقوق این وب سایت متعلق است به ایفانیوز