رفتن به محتوای اصلی
وزیر بهداشت:
هر کس در خوزستان فوت کرد مراسم ترحیم وسیع گذاشتند/ در شادگان رعایت پروتکل ها به صفر رسید/دستفروش ها و مراکز خرید بیداد می کردند

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: هر کس در خوزستان فوت کرد مراسم ترحیم وسیع گذاشتند در شادگان رعایت پرتکل ها به صفر رسید. دستفروش ها و مراکز خرید بیداد می کردند. روشن بود که خوزستان پر ماجرا خواهیم داشت.

نظر سنجی

به نظر شما علت کمیابی برخی اجناس از جمله روغن چیست؟

انتخاب‌ها
آخرین اخبار

طرح تاسیس «استان خوزستان جنوبی» از لحاظ اقتصادی و امنیتی قابل توجیه است

4 اسفند 1399
نماینده مردم خرمشهر:

طرح تاسیس «استان خوزستان جنوبی» از لحاظ اقتصادی و امنیتی قابل توجیه است

نماینده مردم خرمشهر و مینوشهر در مجلس شورای اسلامی گفت: طرح استان خوزستان جنوبی بر اساس زیرساخت ها و ظرفیت های موجود در منطقه مطرح شده و قطعا از لحاظ اقتصادی و امنیتی قابل توجیه است.

به گزارش ایفا، سید لفته احمدنژاد بااعلام این خبر اظهار کرد: طرح استان خوزستان جنوبی بر اساس زیرساخت ها و ظرفیت های موجود در منطقه مطرح شده و قطعا از لحاظ اقتصادی و امنیتی قابل توجیه است.

 

وی در ادامه افزود: تقسیم استان بزرگ خوزستان به بخش‌های شمالی و جنوبی فرصت مناسبی برای توسعه تخصصی بخش‌های مختلفی است که تاکنون فرصتی برای رشد نداشتند.

نماینده مردم خرمشهر و مینوشهر در مجلس شورای اسلامی در پایان افزود: بنده به همراه نمایندگان مردم آبادان و سایر استان به جد پیگیر این طرح هستیم زیرا معتقدیم ظرفیت‌های بسیاری از شهرستان های خرمشهر و آبادان از سال‌های گذشته تا کنون مغفول مانده که با اجرایی شدن این طرح به فعلیت تبدیل خواهد شد.

انتهای پیام/

کلیه حقوق این وب سایت متعلق است به ایفانیوز