رفتن به محتوای اصلی
وزیر بهداشت:
هر کس در خوزستان فوت کرد مراسم ترحیم وسیع گذاشتند/ در شادگان رعایت پروتکل ها به صفر رسید/دستفروش ها و مراکز خرید بیداد می کردند

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: هر کس در خوزستان فوت کرد مراسم ترحیم وسیع گذاشتند در شادگان رعایت پرتکل ها به صفر رسید. دستفروش ها و مراکز خرید بیداد می کردند. روشن بود که خوزستان پر ماجرا خواهیم داشت.

نظر سنجی

به نظر شما علت کمیابی برخی اجناس از جمله روغن چیست؟

انتخاب‌ها
آخرین اخبار

کرونا در شادگان افسار پاره کرد!

4 اسفند 1399
مدیر شبکه بهداشت و درمان شادگان:

کرونا در شادگان افسار پاره کرد!

مدیر شبکه بهداشت و درمان شادگان از افزایش چشمگیر مراجعه به مراکز بهداشتی و درمانی و موارد مثبت کرونا در این شهرستان خبر داد.

به گزارش ایفا، افشین دریانبرد مدیر شبکه بهداشت و درمان شادگان درخصوص آخرین وضعیت شیوع کووید ۱۹ در این شهرستان اظهار کرد: آمار مراجعه به مراکز بهداشتی و درمانی و موارد مثبت کرونا در حال افزایش است.

وی در ادامه با ابراز تاسف از برخورد مردم با این بیماری و هشدار‌هایی که بار‌ها از سوی خادمان حوزه سلامت ارائه می‌شود، افزود: با توجه به شیوع کرونای انگلیسی در خوزستان، وضعیت فعلی بسیار نگران کننده است.

دریانبرد اظهار داشت: علیرغم هشدار‌های جدی و اعلام آمار ابتلا به کرونا و مرگ و میر ناشی از آن همچنان شاهد برگزاری مراسم غیرضروری از جمله؛ عروسی، فاتحه خوانی، دورهمی‌های دوستانه و خانوادگی و ... هستیم و همین سهل انگاری‌ها و ساده انگاری‌ها درخصوص کرونا ویروس زمان وقوع پیک چهارم را نزدیک‌تر کرد.

مدیر شبکه بهداشت و درمان شادگان با اشاره به گذشت یک سال از شیوع ویروس کرونا در کشور و ایجاد روز‌های بسیار سخت و طاقت فرسا برای کادر بهداشت و درمان بیان کرد: از مردم خواهشمندیم با مدافعان سلامت همکاری کرده و با رعایت فاصله گذاری اجتماعی، استفاده از ماسک و پایبندی به شیوه نامه‌های بهداشتی اندکی از بار سنگینی که بر دوش کادر درمانی است بردارند و به حفظ سلامت خود و جامعه کمک کنند.

انتهای پیام/

کلیه حقوق این وب سایت متعلق است به ایفانیوز