رفتن به محتوای اصلی
ایفانیوز

معرفی نامزد‌های جبهه پایداری خوزستان در ۴ حوزه انتخابیه

27 بهمن ماه 1402

در اطلاعیه‌ای از سوی جبهه پایداری، داوطلبان مورد حمایت خود در ۴ حوزه انتخابیه استان خوزستان اعلام شد.

به گزارش ایفانیوز، در اطلاعیه‌ای که از سوی جبهه پایداری منتشر شده است: سردار امیر حیات مقدم از حوزه انتخابیه ماهشهر، امیدیه، هندیجان و بندر امام خمینی به عنوان داوطلب مورد حمایت این جریان سیاسی اعلام شد.

امیر حیات‌مقدم (زاده ۱۳۴۲ هندیجان) نظامی و سیاستمدار ایرانی است که در دولت نهم، از ۱۳۸۴ تا ۱۳۸۶ استاندار خوزستان بود. وی از سال ۱۳۸۶ تا ۱۳۹۰ ریاست مدیریت راهبردی و منابع انسانی مرکز تحقیقات راهبردی دفاعی و از ۱۳۹۰ تا ۱۳۹۶ نیز ریاست بررسی تهدیدات مرکز تحقیقات راهبردی دفاعی را برعهده داشت.

از حوزه انتخابیه دزفول، سردار محمدعلی قاسمی و از حوزه انتخابیه شادگان هاشم خنفری به عنوان داوطلبان مورد حمایت جبهه پایداری تعیین شدند.

سردار محمدعلی قاسمی مدیرکل برنامه و بودجه وزارت کشور، مدیرکل برنامه ریزی عمرانی ورات کشور، معاون سازمان مدیریت بحران کشوربخشی از سوابق اجرایی این داوطلب مورد حمایت جبهه پایداری است.

هاشم خنفری دارای دکترای حقوق، استاد دانشگاه، رئیس اداره بیمه‌ای اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی خوزستان است. وی همچنین مدیریت شهری شهر‌های مختلف استان را در کارنامه کاری خود دارد.

این جریان سیاسی در حوزه انتخابیه رامهرمز و رامشیر نیز ابراهیم متینیان را به عنوان داوطلب مورد حمایت خود معرفی کرده است.

ابراهیم متینیان نماینده دوره یازدهم مردم رامهرمز و رامشیر در مجلس شورای اسلامی در مدت حضور خود دراین دوره مجلس، در یکهزار و ۲۶۸ مورد رای گیری مشارکت کرده است، که از این تعداد ۷۶۱ رای موافق، ۱۴۲ رای مخالف و ۱۶ رای نیز ممتنع بوده‌اند.

انتهای پیام/