رفتن به محتوای اصلی
ایفانیوز

رضایی: در عمرم هزار تومان از کشتی حقوق و شهریه نگرفتم که منت‌شان را بکشم

27 اسفند ماه 1402

عضو پیشین کادرفنی تیم ملی کشتی فرنگی می‌گوید به خاطر برخوردهای هیئت کشتی استان خوزستان یک سال است که در ایذه تمرین نمی‌دهد.

لقمان رضایی در گفت‌وگو با ایفانیوز درمورد غیبتش در تمرینات سالن ایذه اظهار داشت: با وجود این هیئت کشتی، سعی می‌کنم کمتر در کشتی باشم و کمتر آنجا بروم. کارخانه کشتی‌گیر‌سازی ما در حال تمام شدن است. نزدیک یک سال است که تمام کشتی‌گیران ما را بردند، وقتی هیئت کشتی استان به ما سهمیه انتخابی تیم ملی و مسابقات قهرمانی کشور را نمی‌دهد، کشتی‌گیر هم منافع خودش را در نظر می‌گیرد و رفته رفته زمان تمرین و سالن و مربی‌اش را تغییر می‌دهد. وقتی می‌بیند در مسابقات استانی دوم می‌شود و به نفر دهم باشگاه دیگر سهمیه می‌دهند، هر کدام سمت باشگاه‌ و مربیان دیگر تغییر مسیر می‌دهند. به این شکل که نمی‌شود کار کرد. سهمیه را به کسانی می‌دهند که اصلاً کشتی‌گیر نداشتند و نمی‌دانند کشتی چیست.

 

این مربی سازنده کشتی ایذه ادامه داد: عارف محمدی پیش ما بود و رفت. علیرضا مهمدی هم همین‌طور. ابوالفضل مهمدی، معراج مهمدی که نوجوانان قهرمان آسیا شد، همه را زمانی که داشتند خوب می‌شدند بردند. چقدر باید بسازی و این اتفاق بیفتد؟ اراده‌ای هم برای اینکه جلوی این اتفاق گرفته شود، نیست، کسی نظارت نمی‌کند. فدراسیون هم همه چیز را می‌داند. در عمرم هزار تومان حقوق و شهریه از کشتی نگرفتم که حالا بخواهم منت‌شان را بکشم.

 

مربی پویا دادمرز، ایمان محمدی و رامین طاهری تصریح کرد: رامین طاهری با نفر دوم مسابقات که ناصر علیزاده بود، یک-یک شد، اما دعوتش نکردند. چه چیزی پشت این قضایا وجود دارد؟ او رباطش را در بازی‌های اسلامی داده و خودش پیگیر کار جراحی‌اش شده است. آنهایی که جراحی رباط انجام دادند، می‌دانند بازگشت بعد از آن چقدر سخت است. رامین برمی‌گردد و روی سکو هم می‌رود. به کسی که فیکس تیم ملی بوده، یک-یک می‌بازد. اینکه به او دیگر فرصت داده نشود، دهن‌کجی نیست؟

 

 

انتهای پیام/