رفتن به محتوای اصلی
ایفانیوز

توزیع ۳ هزار تن کالای اساسی در بازار خوزستان

20 اسفند ماه 1402

مدیرکل غله و خدمات بازرگانی خوزستان گفت: با توجه به تقارن عید نوروز و ماه رمضان، در راستای تنظیم بازار بیش از یک هزار و ۹۰۱ تن برنج و یک هزار و ۲۸۰ تن شکر برای توزیع در این ایام اختصاص داده شده است.

به گزارش ایفانیوز از اهواز، امید جهان نژادیان، امروز در جمع خبرنگاران گفت: توزیع کالاهای اساسی از انبارها و مراکز ذخیره سازی استاندارد میان عاملین مجاز توزیع و فروشگاه‌های زنجیره‌ای آغاز شده و به صورت مستمر تا پایان ماه مبارک رمضان و ایام نوروز ادامه دارد.

 

وی افزود: در راستای تنظیم بازار ماه ضیافت الهی و ایام پایانی سال بیش از یک هزار و 901 تن برنج هندی دانه بلند و یک هزار و 280 تن شکر در حال توزیع است و درخصوص تأمین کالاهای اساسی در این بازه زمانی هیچ مشکلی وجود ندارد.

 

مدیرکل غله و خدمات بازرگانی خوزستان با اشاره به اهمیت تأمین امنیت غذایی استان و جلوگیری از هر گونه التهاب قیمت کالاهای اساسی افزود: کارکنان این اداره کل در ایام تعطیل نوروز به صورت کشیک مستمر آمادگی دارند برنج و شکر مورد نیاز بازار را در اختیار عاملین مجاز توزیع قرار دهند.

 

جهان نژادیان خاطرنشان کرد: برنج‌های هندی دانه بلند در کیسه‌های 10 کیلویی و به ازای هر کیلوگرم 33 هزار تومان و شکر نیز 25 هزار و 500 تومان در اختیار عامیلن مجاز توزیع قرار خواهد گرفت.

 

 

انتهای پیام/