رفتن به محتوای اصلی
ایفانیوز

اهالی فرهنگ و رسانه در تبیین اهمیت انتخابات برای مردم نقش ارزنده‌ای داشتند

12 اسفند ماه 1402

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان گفت: حضور اصحاب فرهنگ، هنر و رسانه در صحنه بسیار اثرگذار بود، زیرا زمانی که مردم این میزان از مشارکت را مشاهده می‌کردند با خروش بیشتری به سوی محل‌های أخذ رأی روانه می‌شدند.

به گزارش ایفانیوز از اهواز، مجید منادی در جمع خبرنگاران با تقدیر از حضور پرشور و شایسته مردم شریف خوزستان در انتخابات اظهار داشت: انتخابات گذرگاه بزرگی برای آینده بهتر و حرکت به سوی آرمان‌ها و آرزوهای یک ملت است، با وجود هجمه‌هایی که دشمن علیه جمهوری اسلامی و مردم ولایتمدار برای تشویق بر عدم مشارکت داشت، اما مردم بار دیگر با تفکر حماسه عظیمی را در پاسخ به دشمن رقم زدند.

 

وی به نقش اثرگذار مردم در انتخابات برای تعیین آینده کشور اشاره داشت و خاطرنشان کرد: حضور بی سابقه مردم پای صندوق های رأی در استان خوزستان تودهنی به دشمن بود.

 

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان در توصیه به منتخبین مردم در انتخابات افزود: منتخبان انتخابات با تمام قدرت در خدمت مردم باشند؛ زیرا این مردم بار دیگر در دل مشکلات با تشخیص صحیح خود و عمل به بیانات گوهربار رهبر معظم انقلاب توانستند حماسه ارزشمندی را رقم بزنند.

 

منادی بیان کرد: به گفته مقام معظم رهبری «ما در مسیر قله هستیم» و مردم در این زمان باید به کمک نظام و انقلاب بیایند که این کمک بزرگ چیزی جز حضور پرشور در انتخابات نیست.

 

وی با تشکر و قدردانی از حضور پررنگ و نمایش جلوه‌هایی ویژه از مشارکت مردم در انتخابات از سوی اصحاب رسانه استان گفت: اصحاب رسانه استان خوزستان پیش از انتخابات، حین و پس از آن جلوه های ارزشمندی را از مشارکت مردم به ثبت رساندند و در صدد اطلاع‌رسانی صحیح و تبیین اهمیت حضور برای مردم بودند و سبب شدند که در زمان انتخابات فضایی آرام را در استان و کشور داشته باشیم.

 

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان تصریح کرد: بیش از ٣� � خبرنگار و عکاس در شهرهای مختلف به ویژه اهواز از ساعات آغازین انتخابات در صحنه حضور داشتند و زمینه‌ساز برگزاری انتخاباتی پرشور شدند؛ امیدواریم که اثرات مثبت آن را در آینده کشور مشاهده کنیم.

 

 

انتهای پیام/