رفتن به محتوای اصلی
ایفانیوز

انتشار دفترچه آزمون استخدام فرزندان شهدا و جانبازان در خوزستان

22 اسفند ماه 1402

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران خوزستان از استخدام فرزندان شهدا و فرزندان جانبازان ۷۰ درصد و بالاتر خبر داد.

حسن نورانی در گفت و گو با ایفانیوز در اهواز، از انتشار دفترچه دومین آزمون استخدامی ویژه فرزندان شهدا و جانبازان70 درصد خبر داد و گفت: پس از پیگیری‌های فراوان و تعامل و همکاری برخی از وزارتخانه‌ها، سازمان‌ها، شرکت‌ها و بانک‌های دولتی و اخذ مجوز از سازمان اداری و استخدامی کشور و سازمان برنامه و بودجه کشور، ثبت‌نام برای شرکت در دومین آزمون خاص فرزندان شهدا و فرزندان جانبازان هفتاد درصد و بالاتر از 17 اسفند آغاز شد و تا 15 فروردین سال 1403 ادامه خواهد داشت.

 

وی افزود: متقاضیان شرکت در این آزمون می‌توانند با مراجعه به سایت ثبت‌نام مرکز آزمون جهاد دانشگاهی به نشانی  با استفاده از راهنمایی‌های همکاران مطلع استانی مطابق با شرایط مندرج در دفترچه راهنمای این آزمون ثبت‌نام خود را تکمیل کنند.

 

نورانی تاکید کرد: داوطلبان، ثبت‌نام خود را در روزهای ابتدایی فرصت تعیین شده انجام داده و به روزهای پایانی موکول نکنند و نیز جهت جلوگیری از احتمال اشتباه در تکمیل فرآیند ثبت‌نام و همچنین انتخاب شغل مناطق مغایر با خواست خود و شرایط احراز مندرج در دفترچه تا حد امکان از ثبت‌نام توسط دیگران یا سپردن آن به کافی‌نت‌ها و.. اجتناب کنند، زیرا هرگونه خطا و اشتباه در درج اطلاعات پس از مهلت ثبت‌نام قابل اصلاح نبوده و غیرقابل پیگیری و ویرایش است.

 

مدیر بنیاد شهید و امور ایثارگران خوزستان گفت: افراد مجاز به شرکت در این آزمون به استناد بند ج ماده 87 قانون برنامه ششم توسعه فقط فرزندان شهدا و فرزندان جانبازان هفتاد درصد و بالاتر هستند.

 

 

انتهای پیام/