رفتن به محتوای اصلی
ایفانیوز

استاندار خوزستان: مسئولان جانبدار از داوطلبان انتخابات را فوراً عزل می‌کنم

12 اسفند ماه 1402

استاندار خوزستان گفت: در صورتی که به صورت مستند مشخص شود هر یک از مسئولان اجرایی از داوطلبان جانبداری داشته اند این افراد بلافاصله از سمت خود عزل خواهند شد.

به گزارش ایفانیوز  از اهواز، علی‌اکبر حسینی‌‌محراب امروز در نشست ستاد انتخابات استان اظهارداشت: به کلیه دست اندرکاران ناظر و مجری انتخابات خدا قوت و خسته نباشید می‌گویم یک کار بزرگ و جهادی طی این چند ماه تحت هدایت مقام معظم رهبری انجام شده است.

 

وی افزود: انشاءالله شاهد انتخاباتی پرشور، امن و سالم باشیم در زمینه تمهیدات اجرایی، فنی و امنیتی برگزاری انتخابات هیچ گونه غفلتی صورت نگیرد.

 

استاندار خوزستان با اشاره به اینکه حفاظت از صندوق ها و سالن های تجمیع رای با هدایت فرمانداری برای پیشگیری از تخلفات احتمالی بسیار مهم است، اظهار داشت: حضور به موقع و بدون تاخیر عوامل اجرایی، نظارتی، فراجا و بسیج در محل شعب و مراکز اجرایی انتخابات جهت جلوگیری از هر گونه خلل یا تأخیر در روند برگزاری انتخابات مورد تاکید جدی ماست.

 

وی عنوان کرد: حضور بازرسان وزارت کشور در صندوق ها مورد تاکید وزیر محترم کشور است و این بازرس ها باید توجیه باشند که بر تخلفات احتمالی نظارت داشته باشند، اما در روند اجرایی انتخابات مداخله‌ای نداشته باشند.

 

حسینی‌محراب ادامه داد: در صورتی که به صورت مستند مشخص شود هر یک از مسئولان اجرایی از داوطلبان جانبداری داشته اند این افراد بلافاصله از سمت خود عزل خواهند شد.

 

انتهای پیام/