رفتن به محتوای اصلی
شنیده ها
آرشیو
آخرین اخبار

فرماندار:شهروندان آبادانی هرچه سریعتر نسبت به تزریق دوز سوم واکسن کرونا اقدام کنند

6 دی 1400
آبادان خبر

فرماندار:شهروندان آبادانی هرچه سریعتر نسبت به تزریق دوز سوم واکسن کرونا اقدام کنند

نشست شورای اداری شهرستان آبادان ظهر روز یکشنبه در سالن اجتماعات غدیر فرمانداری ویژه آبادان با حضور اعضای شورای اداری شهرستان برگزار شد. فرماندار ویژه آبادان در ابتدای این نشست به روح شهدا و امام شهدا و تمام کسانی که جان خود را در راه حفظ نظام و کیان سرزمین ایران اسلامی اهدا کردند سلام و درود فرستاد.

فرماندار ویژه آبادان در ابتدای این نشست به روح شهدا و امام شهدا و تمام کسانی که جان خود را در راه حفظ نظام و کیان سرزمین ایران اسلامی اهدا کردند سلام و درود فرستاد.
به گزارش ایفا نیوزو به نقل از روابط عمومی فرمانداری ویژه آبادان وی عنوان کرد: بعد از ماه ها که به دلیل همه‌گیری بیماری کرونا نتوانستیم نشست شورای اداری را برگزار کنیم اکنون با مساعد شدن نسبی شرایط خرسندم در خدمت عزیزان هستم.

وی ضمن ضمن خیر مقدم به حضار در جلسه گفت: در ابتدا تاکید می‌کنم تمام مدیران دست به دست هم بدهند تا در ماه‌های پایانی سال پروژه‌های تعریف شده در سال جاری را به سرانجام برسانیم. اگر دستگاهی نتواند در سال جاری بودجه اعتباری خود جذب کند قطعاً به شهر خیانت کرده است.

موسوی ادامه داد: مشاهده می کنید که دولت شبانه روز در تلاش است که به شعارهای داده شده و مطالبات مردم عمل بکند. همین که شخص رئیس‌جمهور محترم و هیئت دولت و استانداران پیگیر اجرایی شدن برنامه ها هستند مجموعه شهرستان نیز باید تلاش خود را در جهت انجام ساماندهی وضعیت خدمات شهری با دستگاه‌های خدمات‌رسان همکاری لازم را داشته باشند. دستگاه‌های خدمات رسان نیز باید پشتیبان یکدیگر باشند.

فرماندار ویژه آبادان تاکید کرد: از شهرداری و ادارات خدمات رسان می خواهم وضعیت مناطق شهری بخصوص پیشانی شهر را ساماندهی کنند. مردم سلیچ غربی و شهری بسیار نجیب و ولایتمدار هستند. شهرداری با خدمات رسانی مناسب به ورودی شهر و دیگر مناطق آبادان به این افراد نیز احترام بگذارد.

در ادامه فرماندار ویژه آبادان با اعلام دستور کار جلسه مبنی بر گرامیداشت دومین سالگرد شهادت شهید سلیمانی و همچنین هفته بصیرت گفت: در خصوص خصوصیات حاج قاسم سلیمانی همین را بگویم که ایشان در سیل سال ۹۸ چندین شبانه روز در کنار ما در آبادان و شادگان و جاده های منتهی به این دو شهر بود و تلاش بسیاری کرد تا سیل وارد خانه‌های مردم نشود. در کنار تمام فداکاری‌های این سردار ملی زحماتش در آن روزها هیچ وقت از یاد و خاطره مردم خوب و قدرشناس آبادان نخواهد رفت.

وی در خصوص هفته بصیرت گفت :قطعا بصیرت مهمترین عنصر برای حفظ انقلاب است.
وی افزود لازم است تمام دستگاه‌های اجرایی در برگزاری هرچه بهتر مراسم بزرگداشت شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی و همچنین هفته ی بصیرت اهتمام لازم و شایسته را داشته باشند.

شایان ذکر است در این نشست مقرر شد در تاریخ نهم دی ماه، پنج شنبه ساعت ۱۹ مراسم بزرگداشت هفته بصیرت در مصلای نماز جمعه برگزار شود و همچنین در یازدهم دی ماه، شنبه ساعت ۱۹ در محل نصب سردیس حاج قاسم سلیمانی مراسم شب خاطره به مناسبت دومین سالگرد سردار دلها برگزار گردد.

فرماندار ویژه آبادان در خصوص وضعیت اپیدمی آمیکرون گفت:عزیزان ما در دانشگاه علوم پزشکی تلاش کنند تا وضعیت واکسیناسیون بویژه در دوز دوم و سوم به شرایط بهتری برسد. مدیران دستگاه‌ها نیز کارکنان خود را به انجام این امر موظف و تشویق کنند.

وی همچین خواستار تجدید نظر در آموزش‌ها و آزمون های حضوری مدارس در آبادان شد و خطاب به ریاست آموزش و پرورش گفت: با توجه به وضعیت سویه جدید کرونا تحت عنوان آمیکرن لازم است در برگزاری امتحانات دانش آموزان تحدیدنظر کنید و در صورت امکان به صورت غیر حضوری انجام شود.

موسوی در این نشست ادامه داد:لازم است که در خصوص تکمیل باغ موزه دفاع مقدس آبادان که از بهترین و بکر ترین باغ موزه های دفاع مقدس کشور است، دستگاه‌هایی که در مصوبات پیشین موظف به اجرای مصوبات بودند اقدامات خود را هرچه سریعتر به سرانجام برسانند

انتهای پیام/

کلیه حقوق این وب سایت متعلق است به ایفانیوز