رفتن به محتوای اصلی
از سرگیری مذاکرات وین تا ساعتی دیگر:

مذاکره کننده ارشد ایران ساعتی دیگر برای ادامه گفت‌وگوها با مذاکره کنندگان ارشد گروه ۱+۴ و اتحادیه اروپا وارد وین خواهد شد و پس از انجام رایزنی‌های دیپلماتیک، نشست کمیسیون مشترک برجام در سطح مذاکره کنندگان ارشد طرف های عضو توافق، ظهر امروز(پنجشنبه) برگزار خواهد شد.

شنیده ها
آرشیو
آخرین اخبار

افزایش اعتبارات تنش آبی خوزستان

11 مرداد 1400
استاندار خبر داد

افزایش اعتبارات تنش آبی خوزستان

استاندار خوزستان گفت: علاوه بر اعتبار هزار و ۱۵۰ میلیارد تومانی تخصیص داده شده برای مشکل تنش آبی استان، ۵۱ میلیارد دیگر برای باقی مانده خسارت کشاورزان اختصاص یافت.

به گزارش ایفا، قاسم سلیمانی‌دشتکی امروز (۱۱ مرداد) در جمع خبرنگاران، در خصوص آخرین وضعیت تخصیص اعتبار هزار و ۱۵۰ میلیارد تومانی ویژه تنش‌ آبی در خوزستان، اظهار کرد: علاوه بر این اعتبار تخصیص داده شده، ۵۱ میلیارد تومان دیگر برای باقی مانده خسارات کشاورزان اضافه شد که در جمع حدود یک هزار و ۲۰۶ میلیارد تومان شد که از این مبلغ تاکنون ۶۹۰ میلیارد تومان پرداخت شده است.

 

وی افزود: برای سد مارد و چوئبده حدود ۴۰۰ میلیارد تومان اختصاص داده شد. همچنین برای تنش آبی حدود ۴۰۰ میلیارد تومان داده شد. خسارت کشاورزان به مبلغ ۲۳۰ میلیارد تومان به خود کشاورزان به صورت کامل و صد درصد پرداخت شد و به دنبال ۵۱ میلیارد تومان باقی‌مانده که جدیداً تصویب شده، هستیم.

استاندار خوزستان ادامه داد: همچنین ۷۰ میلیارد تومان ابلاغ شد که ۵۰ درصد آن برای عرصه‌های منابع طبیعی و مبارزه با آفات جنگل‌ها است و ۳۵ میلیارد تومان نیز برای خسارت دام‌ها، خرید علوفه و حوضچه‌های دام‌ها است.

انتهای پیام/ب

کلیه حقوق این وب سایت متعلق است به ایفانیوز