رفتن به محتوای اصلی
معاون بهداشت علوم پزشکی اهواز خبر داد
وضع نگران‌کننده مرگ و میر کرونا در خوزستان

معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز گفت: میزان فوتی‌های کرونا در خوزستان ۱.۷ برابر بیشتر از متوسط مرگ و میر کشوری است که بسیار نگران‌کننده است.

شنیده ها
آرشیو
آخرین اخبار

گرما دوباره ساعت اداری خوزستان را کاهش داد

4 مرداد 1400

گرما دوباره ساعت اداری خوزستان را کاهش داد

سرپرست اداره‌کل مدیریت بحران خوزستان گفت: ساعت اداری در خوزستان در روز سه‌شنبه و چهارشنبه هفته جاری یک ساعت کاهش یافت.

به گزارش ایفا، سرپرست اداره‌کل مدیریت بحران خوزستان گفت: ساعت اداری در خوزستان در روز سه‌شنبه و چهارشنبه هفته جاری یک ساعت کاهش یافت.

 

شهاب صدیقی اظهار داشت: ساعت اداری در روز سه‌شنبه و چهارشنبه هفته جاری (5 و 6 مرداد 1400) به علت احتمال وقوع دمای بالای یک ساعت کاهش یافت.

وی افزود: با توجه به هشدار هواشناسی خوزستان دربار‌ه وقوع دماهای بالا در روزهای سه‌شنبه و چهارشنبه و بررسی موضوع در جلسه اضطراری ستاد پیشگیری، هماهنگی و  فرماندهی عملیات پاسخ به بحران استان برگزار شد.

وی درباره جزئیات این جلسه ستاد بحران گفت: بنا بر موافقت استاندار خوزستان؛ زمان اتمام فعالیت ادارات و دستگاه های اجرایی استان خوزستان (به جز مراکز امدادی، درمانی، بهداشتی، بخش‌های دارای نوبت کاری و تولیدی و عملیاتی، خدمات شهری شهرداری‌ها، اورژانس 115، آتش نشانی و بیمارستان‌ها) در روزهای سه شنبه و چهارشنبه ساعت 12 اعلام شد.

این مقام مسئول گفت: کاهش ساعت اداری در 2 روز آینده به منظور صرفه جویی در مصرف برق، پایداری شبکه، پیشگیری از قطعی احتمالی برق  اعمال می شود.

انتهای پیام/ب

کلیه حقوق این وب سایت متعلق است به ایفانیوز