رفتن به محتوای اصلی
نامه ۱۱۰ ‌فعال‌ دانشگاهی‌ استان خوزستان به آیت‌الله رئیسی/ آقایان ‌با وعده‌های رفع محرومیت مردم را سرگرم کرده‌اند

در پی انتشار ابعاد مختلف ناکارآمدی دولت ‌در موضوع مدیریت آب در استان خوزستان، بسیاری از مردم، فعالان اجتماعی از جمله دانشگاهی با انتقادات تند، خواهان ورود رئیس جمهور منتخب به مسائل و مدیریت صحیح بر آن شدند.

یادداشت
آرشیو
شنیده ها
آرشیو
آخرین اخبار

شرایط ناپایدار خوزستان / پیش‌بینی افزایش بار بیمارستان‌ها در روزهای آینده

23 تیر 1400
معاون درمان علوم پزشکی اهواز خبر داد

شرایط ناپایدار خوزستان / پیش‌بینی افزایش بار بیمارستان‌ها در روزهای آینده

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز از پیش‌بینی افزایش بار بیمارستان‌های استان خوزستان در روزهای آینده خبر داد.

دکتر فرهاد سلطانی در گفت‌وگو با ایفا، اظهار کرد: در چند روز اخیر میزان مراجعات بیماران مبتلا به کرونا به بیمارستان‌های خوزستان و موارد بستری افزایش یافته است.

وی با اشاره به تکمیل ظرفیت بیمارستان رازی اهواز، افزود: با توجه به این شرایط، قطعا در روزهای آینده بار بیماران مبتلا به کرونا در بیمارستان‌های خوزستان بیشتر می‌شود.

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز گفت: شرایط استان خوزستان ناپایدار است و باید مردم رعایت پروتکل‌های بهداشتی را با جدیت بیشتری در دستور کار خود قرار دهند تا درگیر بیماری و بیمارستان نشوند.

سلطانی با اشاره به افزایش سرایت‌پذیری بیماری، بیان کرد: در روزهای اخیر شدت بیماری نیز در مراجعه‌کنندگان به بیمارستان بیشتر شده است. از طرفی اکثر مراجعه‌کنندگان به صورت خانوادگی و بر اثر حضور در دورهمی‌های خانوادگی، مبتلا شده‌اند.

انتهای پیام/ب

کلیه حقوق این وب سایت متعلق است به ایفانیوز