رفتن به محتوای اصلی
نامه ۱۱۰ ‌فعال‌ دانشگاهی‌ استان خوزستان به آیت‌الله رئیسی/ آقایان ‌با وعده‌های رفع محرومیت مردم را سرگرم کرده‌اند

در پی انتشار ابعاد مختلف ناکارآمدی دولت ‌در موضوع مدیریت آب در استان خوزستان، بسیاری از مردم، فعالان اجتماعی از جمله دانشگاهی با انتقادات تند، خواهان ورود رئیس جمهور منتخب به مسائل و مدیریت صحیح بر آن شدند.

یادداشت
آرشیو
شنیده ها
آرشیو
آخرین اخبار

شرکت‌های خوزستان در مدیریت بیماری کمک نکنند، به درخواست‌هایشان عمل نمی‌کنیم

5 تیر 1400
استاندار:

شرکت‌های خوزستان در مدیریت بیماری کمک نکنند، به درخواست‌هایشان عمل نمی‌کنیم

استاندار خوزستان با تاکید بر لزوم همکاری سازمان‌ها و شرکت‌های مستقر در خوزستان در مدیریت بیماری، گفت: شرکت‌هایی که مسئولیت اجتماعی دارند، باید در راستای سلامت و آسایش مردم به درخواست‌های ما عمل کنند، در غیر این صورت ما هم به درخواست‌های آن‌ها عمل نخواهیم کرد.

به گزارش ایفا، قاسم سلیمانی‌دشتکی در نشست ستاد مدیریت کرونا در خوزستان که امروز (۵ تیرماه) در استانداری خوزستان برگزار شد، با بیان اینکه در حال حاضر وضعیت کنترل بیماری کرونا در خوزستان خوب است، اظهار کرد: مدیریت بیماری یک کار جمعی است؛ هر چند دانشگاه‌های علوم پزشکی در صف نخست، در حال ارائه خدمت به بیماران هستند اما مصاحبه‌ها نباید انحصاری باشند و باید از دیگر سازمان‌ها نیز که در حال همکاری هستند، قدردانی شود تا دلسرد نشوند.

 وی افزود: فعالانی که کارهای شاخصی در مدیریت کرونا انجام می‌دهند نیز باید تشویق شوند. به آن‌هایی که در حد متوسط کار کرده‌اند نیز تذکر داده شود تا تلاش بیشتری داشته باشند.

استاندار خوزستان گفت: در این راستا باید کمیته ارزیابی فرمانداران تشکیل شود تا بر اساس شاخصه‌هایی، از فرمانداران فعال تشکر شود. همچنین کسانی که از دستورات تمرد کرده‌اند، باید به واحد بررسی تخلفات بروند.

سلیمانی‌دشتکی با تاکید بر لزوم همکاری سازمان‌ها و شرکت‌های مستقر در خوزستان در مدیریت بیماری، افزود: شرکت‌هایی که مسئولیت اجتماعی دارند، باید در راستای سلامت و آسایش مردم به درخواست‌های ما عمل کنند، در غیر این صورت ما هم به درخواست‌های آن‌ها عمل نخواهیم کرد.

انتهای پیام/ب

کلیه حقوق این وب سایت متعلق است به ایفانیوز