رفتن به محتوای اصلی
نامه ۱۱۰ ‌فعال‌ دانشگاهی‌ استان خوزستان به آیت‌الله رئیسی/ آقایان ‌با وعده‌های رفع محرومیت مردم را سرگرم کرده‌اند

در پی انتشار ابعاد مختلف ناکارآمدی دولت ‌در موضوع مدیریت آب در استان خوزستان، بسیاری از مردم، فعالان اجتماعی از جمله دانشگاهی با انتقادات تند، خواهان ورود رئیس جمهور منتخب به مسائل و مدیریت صحیح بر آن شدند.

یادداشت
آرشیو
شنیده ها
آرشیو
آخرین اخبار

دمای بالاتر از ۴۹ درجه در خوزستان تداوم دارد

1 تیر 1400
مدیرکل هواشناسی استان خوزستان:

دمای بالاتر از ۴۹ درجه در خوزستان تداوم دارد

مدیرکل هواشناسی استان خوزستان گفت: طبق پیش بینی ها، وقوع دمای بالاتر از ۴۹ درجه و افزایش رطوبت در خوزستان را خواهیم بود.

به گزارش ایفا، محمد سبزه زاری بیان کرد: طبق نقشه‌های پیش‌یابی تا روز چهارشنبه همچنان وقوع دماهای ۴۹ درجه و بالاتر در برخی مناطق استان پیش‌بینی می‌شود.

 

وی اضافه کرد: همچنین تا روز پنجشنبه در ساعات بعد از ظهر در مناطق غرب، جنوب غرب و مرکز خوزستان وزش بادها متوسط همراه با تندبادهای لحظه‌ای خواهد بود.

 

مدیرکل هواشناسی استان خوزستان با اشاره به اینکه برخاستن گرد و خاک موقت در این استان نیز دور از انتظار نیست، اظهار کرد: از امروز با توجه به جریانات جنوبی در مناطق جنوب شرقی شاهد افزایش رطوبت در خوزستان خواهیم بود.

سبزه زاری گفت: در شبانه‌روز گذشته امیدیه با ۴۹.۲ و دزفول و گتوند با ۲۳.۳ سانتی‌گراد به ترتیب گرم‌ترین و خنک‌ترین نقاط گزارش خوزستان شده‌اند؛ همچنین در همین مدت نیز حداکثر دمای اهواز به ۴۸.۵ و حداقل به ۳۰.۴ درجه سانتی‌گراد رسیده است.

انتهای پیام/ب

کلیه حقوق این وب سایت متعلق است به ایفانیوز