رفتن به محتوای اصلی
یادداشت
آرشیو
شنیده ها
آرشیو
آخرین اخبار

برق ادارات و دستگاه‌های اجرایی پرمصرف اهواز قطع می‌شود

13 خرداد 1400

برق ادارات و دستگاه‌های اجرایی پرمصرف اهواز قطع می‌شود

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق اهواز گفت: با هدف استمرار خدمت رسانی به شهروندان و برای عبور از پیک بار فصل گرم هفتمین اقدام فراگیر با محور کاهش مصرف برق ادارات امروز پنجشنبه در کلانشهر اهواز اجرا می شود.

به گزارش ایفا، حسن کریمی، مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق اهواز در این زمینه اظهار کرد: در این راستا برق ادارات به میزان ۵۰ درصد قبل از پایان ساعت کار اداری و ۹۰ درصد پس از آن قطع خواهد شد.

 

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق اهواز در زمینه اجرای هفتمین اقدام فراگیر در سطح کلانشهر اهواز گفت: طی روزهای گذشته با کاهش بار مصرف تمامی ادارات، دستگاه‌های اجرای و شرکت های وابسته به دولت، شاهد تخلف برخی دستگاه‌ها از قدرت تعریف شده براساس قرار داد دیماند مصرفی آنها بودیم، که امروز پنجشنبه و جمعه ۱۴ خردادماه قرار است بار مصرفی آنها را پایش و در صورت تجاوز از میزان ابلاغ شده، به قطع برق آنها اقدام کنیم. 

 


وی ادامه داد: علاوه بر اعمال و نظارت بر دستگاه‌های اجرای موظف هستیم روشنایی معابر اصلی سطح شهر را به میزان ۵۰ درصد کاهش دهیم.
وی افزود: در زمینه رمز ارزها تاکنون اقدامات خوبی با همکاری نیروی انتظامی و دستگاه قضایی انجام گرفته ولی همچنان درحال دریافت گزارش از سوی شهروندان هستیم.
کریمی بیان کرد: همچنین در همین راستا گروه‌های عملیاتی در حال انجام ترموویژن «گرمانگاری» برای رفع اتصالات سست هستند و نیز در بخش معاونت مشترکین نیز روزانه توسط مرکز پایش انرژی درحال تماس با مشترکین پر مصرف اعم از خانگی و یا تجاری جهت کنترل و کاهش مصرف آنها هستیم.
وی ادامه داد: تمام این اقدامات توسط شرکت های توزیع برق برای تامین آسایش و جلب رضایت شهروندان با توجه به شرایط پیش آمده ناشی از کاهش تولید نیروگاه های برق آبی است.

انتهای پیام/ب
 

کلیه حقوق این وب سایت متعلق است به ایفانیوز