رفتن به محتوای اصلی
یادداشت
آرشیو
شنیده ها
آرشیو
آخرین اخبار

تقدیر وزیر بهداشت از استاندار و بزرگان خوزستان در مهار کرونا

1 خرداد 1400

تقدیر وزیر بهداشت از استاندار و بزرگان خوزستان در مهار کرونا

وزیر بهداشت به خاطر اقدامات پیشگیرانه از کرونا در عید سعید فطر و جلوگیری از شیوع کرونا از طریق کشتی‌های باری مشکوک به کرونا، از استاندار خوزستان و بزرگان استان تقدیر و تشکر کرد.

به گزارش ایفا، سعید نمکی، وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در نشست ستاد ملی کرونا با حضور رئیس جمهور از اقدامات استاندار خوزستان و مسئولان بهداشتی استان در مهار کرونا به ویژه در عید سعید فطر تقدیر کرد و گفت: سال گذشته در عید سعید فطر استان خوزستان لطمه سنگینی خوردیم و پس از آن پیک جدیدی از کرونا در خورستان شروع شد.
وی افزود: امسال خوشبختانه جلسات مختلف استاندار خوزستان با علما و شیوخ و اطلاعیه برخی علما بسیار موثر بود و کمترین مشکل را در خوزستان داشتیم.
وزیر بهداشت ادامه داد: البته بودند عده‌ای که رعایت نکردند اما محدود بود که جای بسیار سپاسگزاری دارد.
وی ادامه داد: اقدام زیبای دیگر در استان خوزستان مربوط به کشتی هایی باربری ورودی به بنادر خوزستان بود در این راستا کشتی ها در چندین کیلومتری بندر نگه داشته شدند و طبق پروتکل ها اقدام شد.
نمکی بیان‌کرد: سه نفر از خدمه این کشتی‌ها مبتلا کرونای هندی و برزیلی بودند که اگر با بقیه همکارانشان وارد می‌شدند مشکلات ما دو چندان میشد اما با اقدام به موقع این مساله مهار و کنترل شد.

انتهای پیام/ب

کلیه حقوق این وب سایت متعلق است به ایفانیوز