رفتن به محتوای اصلی
معاون بهداشت علوم پزشکی اهواز خبر داد
وضع نگران‌کننده مرگ و میر کرونا در خوزستان

معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز گفت: میزان فوتی‌های کرونا در خوزستان ۱.۷ برابر بیشتر از متوسط مرگ و میر کشوری است که بسیار نگران‌کننده است.

شنیده ها
آرشیو
آخرین اخبار

خوزستان دوباره قرنطینه کامل شد / ممنوعیت ورود و خروج هرگونه خودرو به تمام شهرستان‌ها

20 اردیبهشت 1400

خوزستان دوباره قرنطینه کامل شد / ممنوعیت ورود و خروج هرگونه خودرو به تمام شهرستان‌ها

رئیس پلیس راهور خوزستان گفت: محدودیت‌های ترافیکی ویژه تعطیلات عید سعید فطر از روز سه‌شنبه تا روز شنبه در تمامی مبادی ورودی و خروجی شهرهای استان بدون توجه به وضعیت رنگ‌بندی کرونایی آنها صورت می‌گیرد.

به گزارش ایفا، رضا دولتشاهی در نشست با اصحاب رسانه با اشاره اعمال محدودیت‌های ترافیکی استان در ایام عید سعید فطر اظهار داشت: بنا بر این مصوبه اخیر ستاد کرونای خوزستان و همچنین دستور استانداری، در جهت مدیریت بیماری کرونا و جلوگیری از بروز پیک جدیدی از کرونا بر اثر تجمعات مردم در ایام عید سعید فطر، در سراسر استان محدودیت‌های ترافیکی اعمال می‌شود.

 

 

وی درباره این محدودیت ها افزود: محدودیت‌ها به وضعیت رنگ‌بندی کرونایی شهرهای استان مربوط نیست و در تمام شهرهای استان اجرا می‌شود.

این مقام مسئول گفت: بنا بر مصوبه ستاد کرونا این محدودیت‌ها شامل منع ترددهای بین شهری و یا ورود و خارج استان است به گونه‌ای که خودروهای با پلاک بومی حق خروج از شهرهای استان خوزستان را ندارند و خودروهای با پلاک غیر بومی نیز حق ورود به شهرها را ندارند.

رئیس پلیس راهور استان خوزستان بیان داشت: محدودیت‌های ترافیکی ویژه تعطیلات عید سعید فطر از ساعت 14 روز سه شنبه 21 اردیبهشت لغایت ساعت 12 روز شنبه 25 اردیبهشت‌ماه در تمامی مبادی ورود و خروجی شهرهای استان بدون توجه به وضعیت رنگ‌بندی کرونایی آنها اعمال می‌شود.

سرهنگ دولتشاهی در خصوص اعمال جریمه‌ خودروهایی که محدودیت‌های جدید را نقض کنند تصریح کرد: همکاران ما در پلیس راهور ناجا و دیگر ارگانهای انتظامی، بسیج سپاه و ارتش با اعمال محدودیت و تذکر تا حد امکان از ترددهای غیر مجاز جلوگیری می‌کنند ولی در صورت اصرار افراد به این موضوع با جریمه 500 هزار تا یک میلیون تومانی مواجه خواهند شد.

وی در ادامه بیان داشت: محدودیت‌های ترافیکی و کلیه تصمیمات ستاد استانی کرونا همه در جهت جلوگیری از شیوع بیماری کرونا هستند و سلامت شهروندان و هم استانی‌های عزیز است تا به همکاری مردم فهیم خوزستان بتوان هرچه سریع تر از شر این ویروس منحوس رهایی یابیم و با آزادی بیشتری به دیدن و بازدید عزیزانمان برویم.

انتهای پیام/د

کلیه حقوق این وب سایت متعلق است به ایفانیوز