رفتن به محتوای اصلی
معاون بهداشت علوم پزشکی اهواز خبر داد
وضع نگران‌کننده مرگ و میر کرونا در خوزستان

معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز گفت: میزان فوتی‌های کرونا در خوزستان ۱.۷ برابر بیشتر از متوسط مرگ و میر کشوری است که بسیار نگران‌کننده است.

شنیده ها
آرشیو
آخرین اخبار

جلوگیری از خروج ۲۷ هزار لیتر سوخت قاچاق در بندرماهشهر

20 اردیبهشت 1400

جلوگیری از خروج ۲۷ هزار لیتر سوخت قاچاق در بندرماهشهر

فرمانده پایگاه دریابانی بندر ماهشهر از توقیف یک فروند شناور صیادی حامل بیش از ۲۷ هزار و ۵۰۰ لیتر سوخت قاچاق در آب‌های شمالی خلیج فارس در بندر ماهشهر خبر داد.

به گزارش ایفا،سرهنگ اکبر راشدنیا، فرمانده پایگاه دریابانی بندرماهشهر تشریح کرد: در راستای طرح تشدید کنترل نوار مرزی و جلوگیری از خروج سرمایه‌های ملی و هرگونه قاچاق، ماموران پایگاه دریابانی بندر ماهشهر روز گذشته موفق شدند یک فروند شناور صیادی حامل سوخت قاچاق را هنگام خروج از آب‌های کشور متوقف کنند.

وی ادامه داد: ماموران در بازرسی از شناور توقیف شده ۲۷ هزار و ۵۰۰ لیتر سوخت از نوع گازوییل که با هدف خروج از کشور و عرضه به دلالان کشورهای حوزه خلیج‌فارس در مخازن شناور، بارگیری و جاسازی شده بود، کشف کردند.
فرمانده پایگاه دریابانی بندر ماهشهر با بیان اینکه چهار متهم در این رابطه دستگیر شدند افزود: محموله کشف شده به همراه متهمان مربوطه پس از تکمیل پرونده مقدماتی تحویل مرجع قضایی شد.
راشدنیا گفت: قاچاقچیان به بهانه صیادی و فعالیت تجاری، سوخت یارانه‌ای دریافت کرده و پس از چند روز بدون هیچ فعالیت صیادی و دریانوردی اقدام به فروش سوخت به شناورهای کشورهای همسایه می‌کنند که دریابانان خوزستان با هوشیاری در کنترل و نظارت دقیق بر شناورها از خروج غیر قانونی سوخت از کشور قاطعانه جلوگیری خواهند کرد.

انتهای پیام/د
 

کلیه حقوق این وب سایت متعلق است به ایفانیوز