رفتن به محتوای اصلی
نامه ۱۱۰ ‌فعال‌ دانشگاهی‌ استان خوزستان به آیت‌الله رئیسی/ آقایان ‌با وعده‌های رفع محرومیت مردم را سرگرم کرده‌اند

در پی انتشار ابعاد مختلف ناکارآمدی دولت ‌در موضوع مدیریت آب در استان خوزستان، بسیاری از مردم، فعالان اجتماعی از جمله دانشگاهی با انتقادات تند، خواهان ورود رئیس جمهور منتخب به مسائل و مدیریت صحیح بر آن شدند.

یادداشت
آرشیو
شنیده ها
آرشیو
آخرین اخبار

مراسم شب‌های احیا به مدت ۲ ساعت در سراسر خوزستان برگزار می‌شود/برگزاری نماز عید فطر در فضای باز

7 اردیبهشت 1400
فرمانده قرارگاه عملیاتی و نظارتی ستاد مدیریت کرونا خوزستان:

مراسم شب‌های احیا به مدت ۲ ساعت در سراسر خوزستان برگزار می‌شود/برگزاری نماز عید فطر در فضای باز

فرمانده قرارگاه عملیاتی و نظارتی ستاد مدیریت کرونا خوزستان از برگزاری مراسم شب های احیا به مدت ۲ ساعت در سراسر شهرستانهای استان خبر داد.

به گزارش ایفا، ولی الله حیاتی، فرمانده قرارگاه عملیاتی و نظارتی ستاد مدیریت کرونا خوزستان اظهار کرد: مراسم شب‌های احیا با رعایت پروتکل‌های بهداشتی در فضای باز و با محوریت سازمان تبلیغات اسلامی در استان خوزستان برگزار خواهد شد.

 

وی افزود: در شب‌های احیا محدودیت‌های کنترل درون شهری و جریمه های ترافیکی اعمال نمی شود لذا مومنین از این بابت نگرانی نداشته باشند.


برگزاری نماز عید فطر در فضای باز


فرمانده قرارگاه عملیاتی و نظارتی ستاد مدیریت کرونا خوزستان گفت: همچنین نماز عید سعید فطر با رعایت پروتکل‌های بهداشتی در فضاهای باز انجام خواهد شد ضمن اینکه کمیته ای برای نظارت بر اجرای پروتکل ها در این مراسم عبادی با محوریت سازمان تبلیغات اسلامی تشکیل شده است.
وی بیان کرد: برای جلوگیری از ورود و انتشار ویروس نوع هندی، تمام واحدهای آزمایشگاهی ما در بنادر استان مستقر می شوند همچنین لازم است مکان هایی توسط سازمان بنادر استان برای قرنطینه بیماران در بنادر آماده شود.


خدمه کشتی‌های خارجی حق خروج از کشتی را ندارند


حیاتی گفت: تمام خدمه کشتی های خارجی حق خروج از کشتی را ندارند همچنین کار ترخیص کالا تحت رعایت شدیدترین پروتکل های بهداشتی در بنادر انجام می شود. سعی می کنیم تمام مخاطرات ناشی از ویروس هندی در استان را کنترل کنیم.
در حال حاضر ۱۰ شهرستان خوزستان در وضعیت قرمز، ۹ شهرستان نارنجی و هشت شهرستان نیز در وضعیت زرد کرونایی قرار دارند.
انتهای پیام/ب
 

 

کلیه حقوق این وب سایت متعلق است به ایفانیوز