رفتن به محتوای اصلی
شنیده ها
آرشیو
آخرین اخبار

مسئولان با رسانه‌ها ارتباط بیشتری داشته باشند

28 فروردین 1402
جانشین فرمانده سپاه خوزستان:

مسئولان با رسانه‌ها ارتباط بیشتری داشته باشند

 جانشین فرمانده سپاه خوزستان معتقد است که مسئولان باید ارتباط با رسانه ها را تقویت کنند تا از این طریق خدمات دولت بهتر منعکس و مطالبات مردمی نیز با جدیت بیشتری پیگیری شود.

به گزارش ایفانیوز، سردار نعمت الله باقری روز یکشنبه در شورای اطلاع رسانی خوزستان که در محل استانداری برگزار شد اظهارکرد: متولیان که مسئولیت خدمت رسانی به مردم را بر عهده دارند نباید دچار یاس و ناامیدی باشند بلکه باید همواره با انگیزه و تلاش در راستای سیاست های نظام مقدس جمهوری اسلامی گام بردارند.

وی افزود: شبکه های معاند با منابع مالی که هزینه می کنند به دنبال سیاه نمایی علیه ایران هستند لذا ما باید خدمات نظام جمهوری اسلامی و اتفاقات بسیار خوبی که در کشور رقم زده می شود را به گوش مردم برسانیم.

جانشین فرمانده سپاه خوزستان گفت: امروز دشمن افرادی را استخدام و سازماندهی کرده که کارشان القاء یاس و ناامیدی در کشورهای اسلامی بخصوص ایران است. جنگ امروز ما جنگ رسانه ای است به همین دلیل مدیر ما باید حداکثر استفاده را با امکانات موجود استان داشته باشد.

وی افزود: در حوزه آبفا و خصوصا بحث فاضلاب اهواز کارهای بزرگی انجام شده اما اقدام های انجام شده کمتر دیده می شود؛ همچنین شرکت توزیع برق استان امروز برق را با تلاش بسیار زیادی به روستاها برده اما این عملکرد کمتر دیده شده است.

باقری گفت: استان خوزستان بیشترین تعداد رسانه های کشور را دارد که می طلبد در بخش های مختلف از این ظرفیت استفاده شود؛ انتظار می رود که شورای اطلاع رسانی، خدمات تمام دستگاه ها در دولت سیزدهم را جمع آوری و به گوش مردم برساند.

وی افزود: استان در مدیریت فضای مجازی ضعف دارد در حالی که امروز یکی از اهرم های کار رسانه ای، فضای مجازی است و می تواند خیلی کارساز باشد.

انتهای پیام/

کلیه حقوق این وب سایت متعلق است به ایفانیوز