رفتن به محتوای اصلی

داستان مدیریت در خوزستان به کت رسید!!

19 اردیبهشت
1400

داستان مدیریت در خوزستان به کت رسید!!

«مسافران عزیز ما دقایقی دیگر در فرودگاه اهواز به زمین خواهیم نشست بنا به دستور وزارت نیرو! لطفا پس از خروج از هواپیما کت های خود را دربیاورید!»
متن فوق تخیلی از واقعیتی که هیچ بعید نیست تا مدتی دیگر هم در فرودگاه های خوزستان اتفاق بیفتد.
وقتی در استانی زندگی میکنیم که یک مدیر ... در بهت و تعجب همگان در حالیکه هیچ برنامه ای در ذهن خود برای مدیریت و صرفه جویی در برق استان ندارد و برای خودشیرینی برای مدیران مافوق خود! به خودش اجازه میدهد که با ارسال نامه ای به استاندار درخواستی عجیب و غریبی بکند و همه را در اقصی نقاط کشور به تمسخر و تعجب وا دارد که برای صرفه جویی در مصرف برق مدیران و کارکنان بدون کت به محل کار حضور پیدا کنند!!! چه انتظاری باید داشت که مشکلات و معضلات مردم را این آقایان بتوانند حل کنند!.
احتمالا در چند روز آینده اگر شهروندی به قطع شدن برق در منطقه اعتراض کند هیچ بعید نیست مدیریت برق اعلام کند بروید جلوی کت و شلوار پوشان منطقه تان را بگیرید تا مصرف کم شود و برق نرود.!!
واقعا به قول یکی از بزرگان خواندن این درخواست نشان دهنده اوج مدیریت ها در استان زیرخیزی همچون خوزستان است!!.
اما در این میان سکوت مرگبار نمایندگان عزیز نیز قابل تامل است نمایندگانی که نیمی از آنها اتفاقا در کمیسیون تخصصی حوزه آب و برق و نفت ... یعنی انرژی عضو هستند و جالب آنجاست که بیشترین مشکلات استان در سال های اخیر، نیز در همین حوزه ها بوده و هست !!.
امروز حقیقتا به یاد یک اقدام ماندگار  بازیگر مشهور خرمشهری سینمای ایران یعنی«احمد نجفی» افتادم که در یک اقدام جالبی در اعتراض به عملکرد شورای صنفی اکران، درب این شورا را شبانه گل گرفت. او در خصوص علت انجام این کارش گفته بود: «می‌خواهم درب شورای صنفی اکران را گِل بگیرم؛ کسانی که با زندگی مردم این کار را می‌کنند باید بدانند که هرچه شوخی کردند دیگر کافی است.خودم به تنهایی این کار را انجام می‌دهم که فکر نکنند لشکرکشی کرده‌‌ام.».
بنظر بنده باید یکی پیش قدم شود در مراکز تصمیم گیری اینچنینی را در خوزستان گل بگیرد چون ظاهراً داستان مدیریت در استان خوزستان فعلا به ایستگاه دراوردن کت مردم رسیده ترس از آن است که در آینده به جای باریکتر نرسد !!!
 

معاون بهداشت علوم پزشکی اهواز خبر داد
وضع نگران‌کننده مرگ و میر کرونا در خوزستان

معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز گفت: میزان فوتی‌های کرونا در خوزستان ۱.۷ برابر بیشتر از متوسط مرگ و میر کشوری است که بسیار نگران‌کننده است.

شنیده ها
آرشیو
آخرین اخبار

کلیه حقوق این وب سایت متعلق است به ایفانیوز